Sezon 2010 (judo)
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
Linia 67: | Linia 67: | ||
- | + | <br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br> | |
{|style="text-align:center;border:1px grey solid" width=20% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" | {|style="text-align:center;border:1px grey solid" width=20% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" | ||
|'''[[Sezon (judo) 2009|Poprzedni sezon]]''' | |'''[[Sezon (judo) 2009|Poprzedni sezon]]''' |
Wersja z dnia 11:25, 3 mar 2011
Z początkiem roku 2010 wiślacka sekcja judo skupiała 182 osoby, za których odpowiadało czterech szkoleniowców. Koordynatorem i opiekunem seniorów jest Marek Tabaszewski, który pracuje także z grupami młodzieżowców i juniorów. Grupy młodzieżowe szkoli Piotr Weiss, jednocześnie opiekun juniorów młodszych. Robert Zaczkiewicz pracuje z młodzikami i dziećmi starszymi a Michał Znamirowski z dziećmi młodszymi i z grupami naborowymi. Wszyscy są wychowankami i byłymi zawodnikami "Białej Gwiazdy".
- I runda Pucharu Polski, Warszawa, marzec 2010
- Paulina Węglarz - I miejsce
- Krzysztof Węglarz - II miejsce
- Katarzyna Tracz - III miejsce
- Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo, Kraków, marzec 2010
- srebrny medal
- Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów we Wrocławiu, marzec 2010
- Izabela Mirus - srebrny medal w kategorii do 57 kg;
- Małgorzata Tracz - brązowy medal w kat. 70 kg
- Anna Osajda - brązowy medal w kat. 78 kg.
- Kajetan Pintal - brązowy medal w kat. 100 kg.
- Mistrzostwa Europy w Wiedniu, kwiecień 2010
- Katarzyna Kłys wywalczyła wraz drużynowe srebro z reprezentacją Polski.
- Puchar Polski Młodzieży, Stalowa Wola, maj 2010
- Rafał Filek - złoto w kategorii do 100 kg.
- Bartłomiej Garbacik - brąz w kategorii 60 kg.
- Izabela Mirus, Barbara Mirus - brąz
- Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików w Tuchowie, maj 2010
- 4 złote, 7 srebrnych, 3 brązowe medale
- II runda Pucharu Polski Seniorek i Seniorów w Opolu, maj 2010
- Paulina Węglarz - złoto w kategorii do 63 kg.
- Izabela Mirus - srebro w kategorii do 57 kg.
- Barbara Mirus - brąz w kategorii do 63 kg.
- Krzysztof Węglarz - złoto w kategorii
- Rafał Filek - brąz w kategorii do 100 kg.
- Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo, Warszawa, maj 2010
- Barbara Mirus - złoty medal
- Rafał Filek - srebrny medal
- Międzynarodowe Zawody Dzieci w Jaśle (27-28 maja 2010)
- 15 medali, w tym 6 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe.
- Zawody rankingowe PZJudo, Opole, czerwiec 2010
- Małgorzata Tracz,Kajetan Pintal - złote medale;
- Izabela Mirus, Izabela Bryndza i Bartłomiej Garbacik - srebrne medale;
- Anna Osajda - brązowy medal.
- XIII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni (czerwiec 2010)
- srebrne medale zdobyli juniorzy: Michał Moskal, Julia Klimek, Aleksandra Bień, Bartosz Karaś.
- brązowe medale zdobyli juniorzy: Kacper Brzeźniak, Karolina Bobilewicz, Karolina Sobalska, Sławomir Skocz.
- Zawody o Super Puchar Polski - Opole, listopad 2010.
- złoty medal: Katarzyna Kłys
- srebrny medal: Izabela Mirus
- brązowy medal: Barbara Mirus, Rafał Filek
- Mistrzostwa Polski seniorów w Koszalinie, wrzesień 2010
- złote medale: Katarzyna Kłys, Krzysztof Węglarz
- srebrne medale: Barbara Mirus
- brązowe medale: Izabela Mirus, Paulina Węglarz
- Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Judo (Poznań, październik 2010)
- srebrne medale: Barbara Mirus, Rafał Filek
- Grand Prix w Judo (Rotterdam, październik 2010)
- V miejsce Pauliny Węglarz
- Drużynowe Mistrzostwa Polski w Judo (Wrocław, listopad 2010)
- Juniorzy Wisły zdobyli brązowy medal, pierwszy drużynowy medal od 10 lat (Wojciech Bugajski, Oliwier Romaniuk, Krzysztof Mrozek, Oskar Romaniuk, Bartłomiej Garbacik, Paweł Badocha, Piotr Jabłoński i Kajetan Pintal).
- Super Puchar Polski (listopad 2010)
- złoty medal: Katarzyna Kłys
- srebrny medal: Izabela Mirus
- brązowe medale: Barbara Mirus, Rafał Filek
- Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo o Puchar Białej Gwiazdy (grudzień 2010)
- srebrny medal (indywidualnie swoje kategorie wygrali: Kacper Karaś, Michał Moskal, Kacper Brzeźniak, Paweł Wieczorek, Bartosz Karaś, Jakub Korgol, Sławomir Skocz, Sławomir Piwowarczyk, Karolina Bobilewicz, Karolina Sobalska).
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |