Sezon 2014 (judo)
Z Historia Wisły
(→Kwiecień) |
|||
Linia 103: | Linia 103: | ||
*3. miejsce - [[Tomasz Sowiźrał]] | *3. miejsce - [[Tomasz Sowiźrał]] | ||
- | + | ===Maj=== | |
- | + | '''2014.05.10, Puchar Polski Seniorek i Seniorów, Suchy Las'''' | |
- | + | *2. miejsce - [[Rafał Filek]] (100kg) | |
+ | *3. miejsce - [[Sebastian Cieślik]] (73kg) | ||
+ | *5. miejsce - [[Julianna Siwek]] (52kg), [[Bartłomiej Garbacik]] (60kg), [[Mikołaj Szostak]] (+100kg) | ||
Wersja z dnia 20:08, 10 maj 2014
Spis treści |
Kadra Wisły
Kronika sportowa
Luty
2014.02.22, I Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Kraków >>> Więcej
JUNIORZY MŁODSI
- 1. miejsce - Aleksandra Bień, Zuzanna Klimek, Karolina Bobilewicz, Jakub Korgol, Bartosz Karaś, Kacper Gregor-Pawłowski
- 2. miejsce - Hubert Guzowski, Bartosz Kowalik
- 3. miejsce - Aleksander Dusza
MŁODZICY
- 1. miejsce - Paulina Szlachta
- 2. miejsce - Nikola Szlachta, Kamil Gwóźdź, Paweł Tylek
- 3. miejsce - Jakub Lignar
Marzec
2014.03.08, Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy, Hala Wisły, Kraków
ROCZNIKI 2004-2005
- 1. miejsce - Olgierd Zytke, Stanisław Sarzyński, Jan Barwacz, Filip Oleksy
- 2. miejsce - Bartłomiej Chmiel
- 3. miejsce - Andrzej Radziszewski, Michał Sadowski, Jakub Moskal, Bartosz Mickowski
ROCZNIKI 2002-2003
- 1. miejsce - Patrycja Bobilewicz, Kacper Gabor, Karol Kowalski, Kacper Karaś
- 2. miejsce - Mateusz Kukułka
- 3. miejsce - Oskar Gabor
2014.03.08, IV Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo
- 1. miejsce - Nikola Szlachta (36 kg)
- 2. miejsce - Paulina Szlachta (40 kg), Paweł Tylek (50 kg), Kamil Gwóźdź (55 kg).
2014.03.08, Puchar Polski Juniorów i Juniorek, Piła >>> Więcej
- 2. miejsce - Michał Leśniak (81kg)
- 3. miejsce - Aleksander Wrona (81kg)
- 4. miejsce - Karolina Bobilewicz (48kg)
2014.03.15, Puchar Polski Seniorów i Seniorek, Luboń koło Poznania >>> Więcej
- 3. miejsce - Rafał Filek (100kg), Kajetan Pintal (100kg)
- 5. miejsce - Julianna Siwek (52kg), Mikołaj Szostak (+100kg)
- 7. miejsce - Filip Łątka (81kg)
2014.03.15, Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo w Wolbromiu o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom >>> Więcej
ROCZNIKI 2002-2003
- 1. miejsce - Bartosz Mickowski, Karol Kowalski, Oskar Gabor, Jakub Ciszewski, Szymon Włoch
- 2. miejsce - Natalia Bobilewicz, Jan Barwacz, Kacper Gabor, Mateusz Kukułka, Stanisław Brzeziński, Antoni Syczewski
- 3. miejsce - Patrycja Bobilewicz, Wojciech Gawęda.
ROCZNIKI 2004-2005
- 1. miejsce - Stanisław Sarzyński, Jakub Moskal
- 2. miejsce - Olgierd Zytke
- 3. miejsce - Andrzej Radziszewski
2014.03.15-16, Otwarty Puchar Czech Juniorów Młodszych w Judo, Jablonec nad Nysą >>> Więcej
- 5. miejsce - Zuzanna Klimek
2014.03.22-23, Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo, Bytom
- 1. miejsce - Małgorzata Tracz (70kg), Rafał Filek (100kg), Mikołaj Szostak (+100kg)
- 2. miejsce - Oliwier Romaniuk (+ 100kg)
- 3. miejsce - Kajetan Pintal (100kg), Michał Leśniak (81kg).
- 5. miejsce - Julianna Siwek (52kg), Filip Łątka (81kg)
Wiślacy reprezentowali krakowskie uczelnie wyższe
2014.03.22-23, XI Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci, Suchy Las >>> Więcej
- 1. miejsce - Oskar Gabor (36kg)
- 5. miejsce - Kacper Karaś (42kg)
- 7. miejsce - Kacper Gabor (30kg)
2014.03.22, Puchar Polski Młodzików, Suchy Las >>> Więcej
- 1. miejsce - Nikola Szlachta (36kg)
- 2. miejsce - Paulina Szlachta (40kg)
- 3. miejsce - Kamil Gwóźdź (55kg)
- 5. miejsce - Jakub Lignar (81kg)
- 7. miejsce - Paweł Tylek (50kg)
2014.03.23, Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych, Suchy Las >>> Więcej
- 1. miejsce - Paulina Szlachta (40kg)
- 2. miejsce - Karolina Bobilewicz (48kg), Aleksandra Bień (70kg)
- 3. miejsce - Bartosz Karaś (60kg)
2014.03.30-31, Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek, Luboń k. Poznania >>> Więcej
- 1. miejsce - Paulina Szlachta (40kg)
- 3. miejsce - Jakub Lignar (81kg)
- 5. miejsce - Kamil Gwóźdź (55kg)
Kwiecień
2014.04.05, Mistrzostwa Polski Młodzieży, Rzeszów >>> Więcej
- 1. miejsce - Małgorzata Tracz (78kg)
- 3. miejsce - Oliwier Romaniuk (+100kg), Bartłomiej Garbacik (60 kg)
- 5. miejsce - Filip Łątka (81kg)
2014.04.12-13, Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Kielce >>> Więcej
- 3. miejsce - Aleksander Wrona (81kg)
- 4. miejsce - Michał Leśniak (81 kg)
2014.04.26-27, Puchar Polski Juniorów i Juniorek młodszych, Suchy Las
- 2. miejsce - Karolina Bobilewicz (48kg)
- 3. miejsce - Paulina Szlachta (40kg), Aleksandra Bień (70kg), Sławomir Skocz (66kg)
2014.04.25-26, VI Wolański Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Tarnów, Wola Rzędzińska >>> Więcej
(Roczniki 2005-2006)
- 1. miejsce - Szymon Sowiźrał, Oliwier Lassota-Płaczek
- 2. miejsce - Andrzej Radziszewski, Paweł Bukowiec
- 3. miejsce - Karol Bodzioch
(Roczniki 2003-2004)
- 1. miejsce - Wojciech Gawęda, Karol Kowalski, Jan Barwacz, Jakub Lach
- 2. miejsce - Jakub Dec
- 3. miejsce - Tomasz Sowiźrał
Maj
2014.05.10, Puchar Polski Seniorek i Seniorów, Suchy Las'
- 2. miejsce - Rafał Filek (100kg)
- 3. miejsce - Sebastian Cieślik (73kg)
- 5. miejsce - Julianna Siwek (52kg), Bartłomiej Garbacik (60kg), Mikołaj Szostak (+100kg)
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |