Zawodnicy sekcji pływackiej
Z Historia Wisły
Wersja z dnia 10:29, 15 sty 2013;
Dorotja
(
Dyskusja
|
wkład
)
(
różn
)
← Poprzednia wersja
|
Aktualna wersja
(
różn
) |
Następna wersja →
(
różn
)
Skocz do:
nawigacji
,
wyszukiwanie
Jeżeli jesteś w posiadaniu informacji, które pozwolą stworzyć lub uzupełnić biogramy byłych zawodników sekcji pływackiej Wisły,
prześlij je na adres: redakcja@historiawisly.pl
Adamek (pływanie)
Adamus (pływanie)
Maciej Aleksandrowicz
Bajek
Bajorek (pływanie)
Balicki
Barbaszewski
Ludwik Belczyk
Berliński
Bielak
Bielica
1969
Leonard Bielicz
Zbigniew Bielicz
Biernacki
Leopold?
Bierzgalski
Edward Boczkaja
Piotr Bodzoń
Wiesław Bodzoń
Jan Bomba
Borowy
Andrzej Borysławski
Broczkowski
Jacek Bryliński
Brzeziński
Buczak
Cetera
Janusz Chmiel
Ryszard Chmiel
Piotr Chmielewski
Chyczewski
Hyczewski
Chyrka
1970
Zbigniew Ciaputa
Cichoń
Cierniak
Stefan Cięszki
Ciężak
Andrzej Cupiał
Jerzy Cupiał
Ćmiel
Daperski
Antoni Daszkiewicz
Piotr Dłucik
Stefan Dobrowolski
Krzysztof Dominik
Dotzauer
Drożdż
Dubisz
Dudzik
Paweł Dyrek
Janusz Dziubiński
Feliks
Ludwik Gabryś
Konrad Gałka
Józef Gil
Jacek Głowaczewski
Wojciech Hermanowski
Gałgusz
Głąb
Adam Gołębiowski
Gołtoński
Kołtoński
Golonka (pływanie)
Gorzelany
Gromiński
Grudzień
Józef Gryglewski
Grzegorczyk
Grzesiak
Grzywiński
B. Gurbiel
Radosław Gutkowski
Harańczyk
Horodyński
Huk
Irlick
Jasko
Jędrek
Ryszard Juchowski
Jurkiewicz
Jurnalski
Kaczmarczyk
Kaczor (pływanie)
Kaliski
Tadeusz Kapusta
Kasprzyk (pływanie)
Andrzej Kękuś
Jerzy Kękuś
Marek Kękuś
Tadeusz Kękuś
Włodzimierz Kękuś
Kita
Jerzy Klimkiewicz
Klominek
Tadeusz Klupa
Knapik
Michał Knaus
Kobylański
Kobylski
Andrzej Kochan
Kolut (pływanie)
Kołsoński
Kołtuński
Klominek
Konopek
Konor
Stanisław Kopciak
Kozak
Mieczysław Kowalewski
Wacław Kowalski
Kowalski II
Ryszard Kozień
Stanisław Krokoszyński
Krzysztof Kraj
Jan Król
Ryszard Kubarek
Artur Kucharczyk
Andrzej Kucharski
Kuhn (mężczyźni)
Robert Kuśnierz
Jerzy Kuźma
Kuźma II
Lachman
Witold Lachowski
Janusz Laluk
Helena Lasoń
Lebiedź
Paweł Lesiakowski
Lewicki
Jan Lipowski
Loos
Zdzisław Łoboz
Łatocha
Łopatka
Madejówna
Krzysztof Małecki
Malski
Marczyk
Jerzy Mauer
Wojciech Mazurczak
Mendler
Mietek
Mikuta
Władysław Mirek
Andrzej Morbitzer
Janusz Mróz
Nagler
Neuberg
Zygmunt Nieszkowiecki
Nosalówna
Nowak (pływanie)
Nowicki (pływanie)
Noworyta
O. Świstuń
Ordyński
Paculanka
Pałda
T. Pałka
Pamuła
Stanisław Pappius
Włodzimierz Pazurkiewicz
Przemysław Płoskonka
Polewka
Połtuchowicz
Pudło
Rachniowski
Andrzej Radziejewski
Wojciech Rokicki
Roman
Romer
Rumian
Krzysztof Sarama
Jacek Sasnal
Józef Schindler
Jan?
Schindler (pływanie)
Schmidt
Szmid
Scipio
Artur Sikora
Sikora (pływanie)
Kazimierz Sikora
Sikorski
Zbigniew Skirliński
Maciej Skrebeński
Słomak
Słomiak
Smolski
Solecki
Paweł Stachowicz
Leszek Stachura
Staszek
Staszel
J. Steczowicz
Steindl
Strakosz
Sum
Suski
Szczygieł
Jan Szczygieł
K. Szczygieł
Tadeusz Szczygieł
Jacek Szmigielski
1970
Śledź
Śpiewak
Świerczewski (pływanie)
Tatarczyński
Tokarz
Treszczyński
Trukówna
Włodzimierz Wadowski
Waluga
Waligórski
Wallis
Wapiennik (pływanie)
Waraszkiewicz
Wawrausz
Wejner
Węglarski
Węglowski
Stanisław Wesołowski
Roman Wiatrak
Winogrodzki
E Włodek
Edek
Wolniak
Zbigniew Wołoszyn
Wontorek
Marian Woyna-Orlewicz
Jerzy Woźniak
Woźniak (pływanie)
Filip Wroński
Wrześniowiecki
Brześniowiecki
Ryszard Wysocki
Andrzej Wyżga
Zając (pływanie)
Załęga
Zapadło
Władysław Zieliński
Zygan
Zygoń
Żelazny
Kategoria
:
Pływanie
Widok
Artykuł
Dyskusja
Tekst źródłowy
Historia
Osobiste
Logowanie / rejestracja
Nawigacja
Strona główna
Bieżące wydarzenia
Ostatnie zmiany
Losuj stronę
O serwisie
dla edytorów
Dołącz do nas!
Pomoc
Portal użytkowników
kwestie prawne
Bibliografia
Prawa autorskie
Materiały źródłowe
Dary pieniężne
Szukaj
Narzędzia
Linkujące
Zmiany w dolinkowanych
Prześlij plik
Strony specjalne
Wersja do druku
Bezpośredni link