Kadra Wisły 1991/1992 (piłka nożna)
Z Historia Wisły
- bramkarze:
- obrońcy:
- pomocnicy:
- napastnicy:
- trener:
- pozostali trenerzy rezerw i drużyn młodszych:
- Andrzej Turczyński do 30 września
- Zdzisław Kapka
- Ireneusz Adamus do 14 maja
- Wiesław Lendzion do 30 września
- Hubert Skupnik
- Stanisław Chemicz
- Janusz Krupiński
- Henryk Szymanowski
- Marek Gajewski
- Ustawienie:
Zarząd Sekcji Piłki Nożnej
Kierownik Sekcji i wiceprezes ds. PN – Piotr Voigt
Zastępca kierownika ds. młodzieży – Bronisław Michaliszyn
Kierownik Biura SPN – Aleksander Cicirko
Członkowie Zarządu – Daniel Czarnecki, Józef Kossobudzki, Tadeusz Kurdziel, Jerzy Piwowarczyk, Wiesław Pulka, Leszek Snopkowski, Jan Szczepański, Włodzimierz Wykurz i Mieczysław Zborowski.
Członkowie Sekcji Piłki Nożnej: Kazimierz Antkowiak, Wojciech Batko, Roman Bobicki, Krzysztof Burdak, Marian Dulba, Marek Gierat, Tadeusz Grzybowski, Stanisław Grzywacz, Jacek Kucybała, Tadeusz Kuś, Krzysztof Mrówka, Mariusz Piech, Roman Romanow, Andrzej Snopkowski.
Pracownicy Sekcji:
Kierownik Biura: Aleksander Cicirko
Menager: Robert Gaszyński
Lekarz: Jerzy Kądziela
Masażysta: Zbigniew Woźniak
Gospodarz I. drużyny i pozostałych: Tadeusz Kapusta
Szewc: Władysław Nowakowski.
259 zawodników:
Członkowie Kadry Olimpijskiej: Marcin Jałocha i Grzegorz Lewandowski.
II Reprezentacja: Jacek Bobrowicz i Zdzisław Janik.
Kadra Młodzieżowa:
Juniorzy do lat 18: Grzegorz Burmer i Grzegorz Kaliciak.
Juniorzy do lat 17: Grzegorz Łazarz.
Juniorzy do lat 16: Marcin Pasionek.
- Za: Sprawozdanie z działalności Wisły w 1992 roku.
- Kadra szkoleniowa:
- Adam Musiał - trener I zespołu do 30 czerwca.
- Karol Pecze - trener I zespołu od 1 lipca.
- Kazimierz Kmiecik - asystent trenera.
- Andrzej Turczyński - trener klasy I do 30 września.
- Zdzisław Kapka - instruktor.
- Marek Kusto - trener klasy II od 1 sierpnia.
- Ireneusz Adamus - instruktor mdo 14 maja.
- Wiesław Lendzion - trener klasy II do 30 września.
- Hubert Skupnik - instruktor.
- Stanisław Chemicz - trener klasy I.
- Janusz Krupiński - instruktor.
- Henryk Szymanowski - instruktor.
- Marek Gajewski - trener klasy II.
- Lekarz I zespołu: Jerzy Kądziela.
- Masażysta I zespołu: Zbigniew Woźniak.
- Sekcja liczyła 259 zawodników. Ogółem z działaczami i trenerami 282 osoby.
- I zespół: 22); II zespół 16; zespół juniorów starszych 20; zespół juniorów młodszych 22; zespół trampkarzy starszych 20; zespół trampkarzy młodszych 20.
- Szkółka piłkarska: zespół młodzików 1979 - 20; zespół młodzików 1980 - 22; zespół młodzików 1981 - 25; zespół młodzików 1982 - 25; zespół młodzików 1983 - 20; zespół młodzików 1984/85 - 27 - nie zgłoszeni do rozgrywek.
- Członkowie kadry narodowej (olimpijska): Marcin Jałocha, Grzegorz Lewandowski.
- Członkowie kadry narodowej (II reprezentacja): Jacek Bobrowicz, Zdzisław Janik.
- Członkowie kadry narodowej juniorów do lat 18: Grzegorz Burmer, Grzegorz Kaliciak.
- Członkowie kadry narodowej juniorów do lat 17: Grzegorz Łazarz.
- Członkowie kadry narodowej juniorów do lat 16: Marcin Pasionek.
<< | Powrót | Inne Kadry | >> |