Sezon 2010 (judo)
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nie pokazano 25 wersji pośrednich.) | |||
Linia 5: | Linia 5: | ||
[[Grafika:Brązowi medaliści MP w judo Wrocław 2010.jpg||300px|right|thumb|Brązowi medaliści drużynowych Mistrzostw Polski, Wrocław, listopad 2010 ([[Wojciech Bugajski]], [[Oliwier Romaniuk]], [[Krzysztof Mrozek]], [[Oskar Romaniuk]], [[Bartłomiej Garbacik]], [[Paweł Badocha]], [[Piotr Jabłoński]] i [[Kajetan Pintal]]).]] | [[Grafika:Brązowi medaliści MP w judo Wrocław 2010.jpg||300px|right|thumb|Brązowi medaliści drużynowych Mistrzostw Polski, Wrocław, listopad 2010 ([[Wojciech Bugajski]], [[Oliwier Romaniuk]], [[Krzysztof Mrozek]], [[Oskar Romaniuk]], [[Bartłomiej Garbacik]], [[Paweł Badocha]], [[Piotr Jabłoński]] i [[Kajetan Pintal]]).]] | ||
[[Grafika:Medale judoków. Koszalin 2010.JPG|300px|right|thumb|Medale judoków - Koszalin 2010]] | [[Grafika:Medale judoków. Koszalin 2010.JPG|300px|right|thumb|Medale judoków - Koszalin 2010]] | ||
- | + | ==Kadra== | |
+ | *'''[[Kadra Wisły 2010 (judo)|Kadra Wisły]]''' | ||
+ | ==Kronika sportowa== | ||
+ | ===Luty=== | ||
+ | *'''[[2010.02.13-14, Puchar Świata w Judo, Wiedeń]]''' | ||
+ | **9. miejsce - [[Krzysztof Węglarz]] (kat. 90kg); | ||
+ | *'''[[2010.02.27-28, Puchar Świata w Judo, Praga]]''' | ||
+ | **9. miejsce - [[Krzysztof Węglarz]] (kat. 90kg); | ||
+ | ===Marzec=== | ||
+ | *'''[[2010.03.13-14, Puchar Polski Seniorek i Seniorów - I runda, Warszawa]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Paulina Węglarz]] (kat. 63kg); | ||
+ | **2. miejsce - [[Krzysztof Węglarz]] (kat. 90kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Katarzyna Kłys]] (kat. 70kg); | ||
+ | **5. miejsce - [[Rafał Filek]] (kat. 100kg); | ||
+ | **7. miejsce - [[Małgorzata Tracz]] (kat. 70kg), [[Robert Zaczkiewicz]] (kat. 73kg), [[Kajetan Pintal]] (kat. 100kg); | ||
+ | *'''[[2010.03.20, Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo, Kraków]] | ||
+ | **2. miejsce Wisły; 16 medali indywidualnych. | ||
+ | *27 marca – Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo o Puchar Białej Gwiazdy | ||
+ | **Startowali młodzi judocy w wieku 10-11 lat, w dziesięciu kategoriach wagowych. | ||
+ | *'''[[2010.03.27-28, Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Wrocław]]''' | ||
+ | **2. miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat. 57 kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Małgorzata Tracz]](kat. 70 kg), [[Anna Osajda]] (kat. 78kg), [[Kajetan Pintal]] (kat. 100 kg); | ||
+ | **5. miejsce - [[Maciej Włosiński]] (kat. 81kg), [[Oliwier Romaniuk]] (kat. 90kg), [[Oskar Romaniuk]] (kat. 100kg); | ||
+ | **7. miejsce - [[Krzysztof Mrozek]] (kat. 73kg); | ||
+ | ===Kwiecień=== | ||
+ | *'''[[2010.04.10, Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo o Puchar Białej Gwiazdy]]''' | ||
+ | **Startowali młodzi judocy w wieku 10-11 lat, w dziesięciu kategoriach wagowych. | ||
+ | *'''[[2010.04.10, Turniej Judo Dzieci im. Piotra Tuczyńskiego, Kraków]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Bartosz Karaś]] (36kg), [[Michał Moskal]] (36kg), [[Zuzanna Klimek]] (40kg), [[Jakub Korgol]] (45kg), [[Tomasz Dworczyński]] (57kg), [[Aleksandra Bień ]] (66kg), [[Kacper Brzeźniak]] (38kg), [[Singh Abhirat]] (51kg), [[Kacper Karaś]] (30kg); | ||
+ | **2. miejsce - [[Julia Klimek]] (40kg), [[Sławomir Skocz]] (45kg), [[Jan Książek]] (27kg), [[Kamil Gwóźdź]] (36kg), [[Karol Duszyk]] (60kg), [[Maksymilian Dębowski]] (30kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Hubert Guzowski]] (48kg), [[Jan Woźniak]] (51kg), [[Karolina Sobalska]] (66kg), [[Marcel Olszewski]] (36kg); | ||
+ | **5. miejsce - [[Piotr Dyna]] (54kg), [[Filip Żukiewicz]] (27kg) | ||
+ | **7. miejsce - [[Jakub Bierówka]] (30kg) | ||
+ | *'''[[2010.04.22-25, 59. Mistrzostwa Europy w Judo, Wiedeń]]''' | ||
+ | **[[Katarzyna Kłys]] wywalczyła wraz drużyną srebro dla Polski; | ||
+ | *'''[[2010.04.24, Międzynarodowy Turniej Miasta Bardejów w Judo]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Bartosz Karaś]], [[Jakub Korgol]], [[Miłosz Boroń]]; | ||
+ | **2. miejsce - [[Daniel Nowak]], [[Piotr Zapart]], [[Karolina Bobilewicz]]; | ||
+ | **3. miejsce - [[Michał Moskal]], [[Sławomir Skocz]], [[Aleksandra Bień]], [[Mateusz Piekarczyk]]; | ||
+ | ===Maj=== | ||
+ | *'''[[2010.05.08-09, Puchar Polski Młodzieży, Stalowa Wola]] | ||
+ | **1. miejsce - [[Rafał Filek]] (kat. 100 kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Bartłomiej Garbacik]] (kat. 60kg), [[Izabela Mirus]] (kat. 57kg), [[Barbara Mirus]] (kat. 63 kg); | ||
+ | **5. miejsce - [[Małgorzata Tracz]] (kat. 70 kg), [[Kajetan Pintal]] (kat. 100 kg); | ||
+ | **7. miejsce - [[Mercedes Von Buccow]] (kat.63kg); | ||
+ | *'''[[2010.05.15, Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików w Tuchowie]]''' | ||
+ | **1. miejsce drużynowo; | ||
+ | **1. miejsce indywidualnie: [[Bartosz Karaś]], [[Sławomir Skocz]], [[Antoni Wójcik]], [[Aleksandra Bień ]]; | ||
+ | **2. miejsce indywidualnie: [[Mikołaj Boroń]], [[Karolina Bobilewicz]], [[Julia Klimek]], [[Hubert Guzowski]], [[Karolina Sobalska]], [[Sławomir Piwowarczyk]], [[Miłosz Boroń]]. | ||
+ | **3. miejsce indywidualnie: [[Zuzanna Klimek]], [[Jakub Korgol]], [[Mateusz Piekarczyk]]. | ||
+ | *'''[[2010.05.15-16, Puchar Polski Seniorek i Seniorów - II runda, Opole]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Paulina Węglarz]] (kat.63 kg), [[Krzysztof Węglarz]] (kat. 90kg); | ||
+ | **2. miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat. 57 kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Barbara Mirus]] (kat. 63 kg), [[Rafał Filek]] (kat. 100 kg); | ||
+ | **5. miejsce - [[Antoni Maciołowski]] (kat. 66kg), [[Bartłomiej Garbacik]] (kat. 60kg); | ||
+ | **7. miejsce - [[Kajetan Pintal]] (kat. 100 kg); | ||
+ | **9. miejsce - [[Mercedes Von Buccow]] (kat 63kg). | ||
+ | *'''[[2010.05.23, Akademickie Mistrzostwa Polski w judo]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Barbara Mirus]] (UJ); | ||
+ | **2. miejsce - [[Rafał Filek]] (AWF); | ||
+ | **5. miejsce - [[Kinga Pastuszak]] (AWF), [[Antoni Maciołowski]] (AGH), [[Sebastian Cieślik]] (AWF). | ||
+ | *'''[[2010.05.26, Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi w Judo]] | ||
+ | **1. miejsce - [[Małgorzata Tracz]] (kat. 70 kg), [[Kajetan Pintal]] (kat. 100 kg); | ||
+ | **2. miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat. 57 kg), [[Anna Osajda]] (kat. 78kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Bartłomiej Garbacik]] (kat. 60kg); | ||
+ | **5. miejsce - [[Izabela Bryndza]] (kat. 70kg). | ||
+ | *'''[[2010.05.27-28, Międzynarodowe Zawody Dzieci w Jaśle]]''' | ||
+ | **1. miejsce: [[Julia Klimek]], [[Aleksandra Bień]], [[Bartosz Karaś]], [[Jakub Korgol]], [[Sławomir Skocz]], [[Mateusz Piekarczyk]]. | ||
+ | **2. miejsce: [[Michał Moskal]], [[Kacper Brzeźniak]], [[Zuzanna Klimek]], [[Tomasz Dworczyński]], [[Miłosz Boroń]]. | ||
+ | **3. miejsce: [[Kacper Karaś]], [[Mateusz Sasulski]], [[Karolina Sobalska]], [[Kajetan Wiśniewski]]. | ||
+ | ===Czerwiec=== | ||
+ | *'''[[2010.06.05-06, Puchar Świata w Judo, Madryt]]''' | ||
+ | **9. miejsce - [[Krzysztof Węglarz]] (kat. 90kg); | ||
+ | *'''[[2010.06.06, Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów, Opole]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Małgorzata Tracz]] (kat. 70 kg), [[Kajetan Pintal]] (kat. 100 kg); | ||
+ | **2. miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat. 57 kg), [[Izabela Bryndza]] (kat. 70kg), [[Bartłomiej Garbacik]] (kat. 60kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Anna Osajda]] (kat. 78kg); | ||
+ | **5. miejsce - [[Oskar Romaniuk]] (kat. 100kg); | ||
+ | *'''[[2010.06.12-13, Puchar Świata w Judo, Tallinn, Estonia]]''' | ||
+ | **5. miejsce - [[Katarzyna Kłys]] (kat. 70kg) | ||
+ | *'''[[2010.06.06, II Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo, Kraków]] | ||
+ | *'''[[2010.06.12, Open Gliwice - Seniorzy, Gliwice]]''' | ||
+ | **5. miejsce - [[Rafał Filek]] (kat. 100 kg); | ||
+ | *'''[[2010.06.19-20, XIII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni]]''' | ||
+ | **2. miejsce: [[Michał Moskal]], [[Julia Klimek]], [[Aleksandra Bień]], [[Bartosz Karaś]]; | ||
+ | **3. miejsce: [[Kacper Brzeźniak]], [[Karolina Bobilewicz]], [[Karolina Sobalska]], [[Sławomir Skocz]]; | ||
- | + | ===Lipiec=== | |
- | + | *'''[[2010.07.31, Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn]]''' | |
- | + | **2. miejsce - [[Rafał Filek]] (kat. 100 kg); | |
- | + | ||
- | *''' | + | |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | ** | + | |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
+ | ===Sierpień=== | ||
+ | *'''[[2010.08.28, Międzynarodowy Turniej Judo, Banská Bystrica, Słowacja]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Krzysztof Węglarz]] (kat.90 kg), | ||
+ | **2. miejsce - [[Rafał Filek]] (kat. 100 kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Bartłomiej Garbacik]] (kat. 60kg); | ||
+ | ===Wrzesień=== | ||
+ | *'''[[2010.09.04-05, Puchar Polski Juniorek i Juniorów, Mława]]''' | ||
+ | **1. miejsce [[Kajetan Pintal]] (kat. 100 kg); | ||
+ | **2. miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat. 57 kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Małgorzata Tracz]] (kat. 70 kg), [[Bartłomiej Garbacik]] (kat. 60kg), [[Krzysztof Mrozek]] (kat. 73kg); | ||
+ | **5. miejsce [[Maciej Włosiński]] (kat. 73kg); | ||
+ | *'''[[2010.09.09-13, Mistrzostwa Świata w Judo, Tokio]] | ||
+ | **33. miejsce - [[Krzysztof Węglarz]] (kat.90 kg), | ||
+ | *'''[[2010.09.17-19, Mistrzostwa Europy juniorów, Samokov, Bułgaria]]''' | ||
+ | **[[Kajetan Pintal]] - udział | ||
+ | *'''[[2010.09.19, Turniej Młodzieży Judo, Trnava]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Barbara Mirus]] (kat. 63 kg), [[Rafał Filek]] (kat. 100 kg); | ||
+ | **2. miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat. 57 kg), [[Anna Osajda]] (kat. 78kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Kinga Pastuszak]] (kat. 70kg), [[Bartłomiej Garbacik]] (kat. 60kg), [[Krzysztof Mrozek]] (kat. 73kg); | ||
+ | *'''[[2010.09.24-26, Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Koszalin]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Katarzyna Kłys]] (kat. 70kg), [[Krzysztof Węglarz]] (kat. 90kg); | ||
+ | **2. miejsce - [[Barbara Mirus]] (kat. 63 kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Paulina Węglarz]] (kat.63 kg), [[Izabela Mirus]] (57kg); | ||
+ | **5. miejsce - [[Kajetan Pintal]] (kat. 100 kg); | ||
+ | ===Październik=== | ||
+ | *'''[[2010.10.02-03, XII Warsaw Judo Open]]''' | ||
+ | **3. miejsce - [[Jakub Korgol]] (kat. do 46kg), [[Sławomir Skocz]]; | ||
+ | **5. miejsce - [[Tomasz Dworczyński]] (kat. do 55kg); | ||
+ | **7. miejsce - [[Mateusz Piekarczyk]] (kat. do 55kg); | ||
+ | *'''[[2010.10.15-17, Grand Prix w Judo, Rotterdam]]''' | ||
+ | **5. miejsce - [[Paulina Węglarz]] (kat.63 kg); | ||
+ | *'''[[2010.10.16-17, Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn, Poznań/Luboń]]''' | ||
+ | **2. miejsce - [[Barbara Mirus]] (kat. 63 kg), [[Rafał Filek]] (kat. 100 kg); | ||
+ | **5. miejsce - [[Antoni Maciołowski]] (kat.66 kg), [[Dawid Tondera]] (kat. 73kg); | ||
+ | **7. miejsce - [[Kinga Pastuszak]] (kat. 70kg), [[Sebastian Cieślik]] (kat.66 kg); | ||
+ | *'''[[2010.10.21-24, Mistrzostwa Świata Juniorów w Judo, Agadir]]''' | ||
+ | **udział [[Izabela Mirus|Izabeli Mirus]]; | ||
+ | ===Listopad=== | ||
+ | *'''[[2010.11.06, Super Puchar Polski Seniorek i Seniorów, Opole]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Katarzyna Kłys]] (kat. 70kg); | ||
+ | **2. miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat. 57 kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Barbara Mirus]] (kat. 63 kg), [[Rafał Filek]] (kat. 100 kg); | ||
+ | **5. miejsce - [[Bartłomiej Garbacik]] (kat. 60kg); | ||
+ | **7. miejsce - [[Anna Osajda]] (kat. 78kg), [[Kajetan Pintal]] (kat. 100 kg); | ||
+ | *'''[[2010.11.07, Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Opole]]''' | ||
+ | **''Wisła po raz pierwszy w historii, oprócz zespołu męskiego, wystawiła drużynę żeńską.'' | ||
+ | *'''[[2010.11.20, Puchar Polski Młodziczek i Młodzików, Poznań]]''' | ||
+ | **3. miejsce - [[Miłosz Boroń]] (kat. 55 kg); | ||
+ | **7. miejsce - [[Szymon Nowak]] (kat. 42kg); | ||
+ | *'''[[2010.11.27, Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Wrocław]] | ||
+ | **3. miejsce drużyny; | ||
+ | ===Grudzień=== | ||
+ | *'''[[2010.12.04, Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn, Bytom]]''' | ||
+ | **5. miejsce drużyny; | ||
+ | *'''[[2010.12.04, Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo o Puchar Białej Gwiazdy]]''' | ||
+ | **2. miejsce drużyny; | ||
+ | **1. miejsce indywidualnie: [[Kacper Karaś]], [[Michał Moskal]], [[Kacper Brzeźniak]], [[Paweł Wieczorek]], [[Bartosz Karaś]], [[Jakub Korgol]], [[Sławomir Skocz]], [[Sławomir Piwowarczyk]], [[Karolina Bobilewicz]], [[Karolina Sobalska]]. | ||
+ | |||
+ | ==Zawody masters== | ||
+ | *'''[[Zawody masters 2010 (judo)|Zawody masters]]''' | ||
+ | |||
+ | ==Zdjęcia== | ||
+ | *[[:Kategoria:Zdjęcia 2010 (judo)|Zdjęcia z sezonu judo 2010]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <br><br><br><br><br> | ||
{|style="text-align:center;border:1px grey solid" width=20% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" | {|style="text-align:center;border:1px grey solid" width=20% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" | ||
- | |'''[[Sezon (judo) | + | |'''[[Sezon 2009 (judo)|Poprzedni sezon]]''' |
|'''[[Judo|Powrót]]''' | |'''[[Judo|Powrót]]''' | ||
- | |'''[[Sezon (judo) | + | |'''[[Sezon 2011 (judo)|Następny sezon]]''' |
|} | |} | ||
- | [[Kategoria: | + | [[Kategoria: Wszystkie sezony (judo)]] |
+ | [[Kategoria: Sezon 2010 (judo)]] |
Aktualna wersja
Spis treści |
Kadra
Kronika sportowa
Luty
- 2010.02.13-14, Puchar Świata w Judo, Wiedeń
- 9. miejsce - Krzysztof Węglarz (kat. 90kg);
- 2010.02.27-28, Puchar Świata w Judo, Praga
- 9. miejsce - Krzysztof Węglarz (kat. 90kg);
Marzec
- 2010.03.13-14, Puchar Polski Seniorek i Seniorów - I runda, Warszawa
- 1. miejsce - Paulina Węglarz (kat. 63kg);
- 2. miejsce - Krzysztof Węglarz (kat. 90kg);
- 3. miejsce - Katarzyna Kłys (kat. 70kg);
- 5. miejsce - Rafał Filek (kat. 100kg);
- 7. miejsce - Małgorzata Tracz (kat. 70kg), Robert Zaczkiewicz (kat. 73kg), Kajetan Pintal (kat. 100kg);
- 2010.03.20, Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo, Kraków
- 2. miejsce Wisły; 16 medali indywidualnych.
- 27 marca – Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo o Puchar Białej Gwiazdy
- Startowali młodzi judocy w wieku 10-11 lat, w dziesięciu kategoriach wagowych.
- 2010.03.27-28, Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Wrocław
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg);
- 3. miejsce - Małgorzata Tracz(kat. 70 kg), Anna Osajda (kat. 78kg), Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 5. miejsce - Maciej Włosiński (kat. 81kg), Oliwier Romaniuk (kat. 90kg), Oskar Romaniuk (kat. 100kg);
- 7. miejsce - Krzysztof Mrozek (kat. 73kg);
Kwiecień
- 2010.04.10, Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo o Puchar Białej Gwiazdy
- Startowali młodzi judocy w wieku 10-11 lat, w dziesięciu kategoriach wagowych.
- 2010.04.10, Turniej Judo Dzieci im. Piotra Tuczyńskiego, Kraków
- 1. miejsce - Bartosz Karaś (36kg), Michał Moskal (36kg), Zuzanna Klimek (40kg), Jakub Korgol (45kg), Tomasz Dworczyński (57kg), Aleksandra Bień (66kg), Kacper Brzeźniak (38kg), Singh Abhirat (51kg), Kacper Karaś (30kg);
- 2. miejsce - Julia Klimek (40kg), Sławomir Skocz (45kg), Jan Książek (27kg), Kamil Gwóźdź (36kg), Karol Duszyk (60kg), Maksymilian Dębowski (30kg);
- 3. miejsce - Hubert Guzowski (48kg), Jan Woźniak (51kg), Karolina Sobalska (66kg), Marcel Olszewski (36kg);
- 5. miejsce - Piotr Dyna (54kg), Filip Żukiewicz (27kg)
- 7. miejsce - Jakub Bierówka (30kg)
- 2010.04.22-25, 59. Mistrzostwa Europy w Judo, Wiedeń
- Katarzyna Kłys wywalczyła wraz drużyną srebro dla Polski;
- 2010.04.24, Międzynarodowy Turniej Miasta Bardejów w Judo
- 1. miejsce - Bartosz Karaś, Jakub Korgol, Miłosz Boroń;
- 2. miejsce - Daniel Nowak, Piotr Zapart, Karolina Bobilewicz;
- 3. miejsce - Michał Moskal, Sławomir Skocz, Aleksandra Bień, Mateusz Piekarczyk;
Maj
- 2010.05.08-09, Puchar Polski Młodzieży, Stalowa Wola
- 1. miejsce - Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 3. miejsce - Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg), Izabela Mirus (kat. 57kg), Barbara Mirus (kat. 63 kg);
- 5. miejsce - Małgorzata Tracz (kat. 70 kg), Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 7. miejsce - Mercedes Von Buccow (kat.63kg);
- 2010.05.15, Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików w Tuchowie
- 1. miejsce drużynowo;
- 1. miejsce indywidualnie: Bartosz Karaś, Sławomir Skocz, Antoni Wójcik, Aleksandra Bień ;
- 2. miejsce indywidualnie: Mikołaj Boroń, Karolina Bobilewicz, Julia Klimek, Hubert Guzowski, Karolina Sobalska, Sławomir Piwowarczyk, Miłosz Boroń.
- 3. miejsce indywidualnie: Zuzanna Klimek, Jakub Korgol, Mateusz Piekarczyk.
- 2010.05.15-16, Puchar Polski Seniorek i Seniorów - II runda, Opole
- 1. miejsce - Paulina Węglarz (kat.63 kg), Krzysztof Węglarz (kat. 90kg);
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg);
- 3. miejsce - Barbara Mirus (kat. 63 kg), Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 5. miejsce - Antoni Maciołowski (kat. 66kg), Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg);
- 7. miejsce - Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 9. miejsce - Mercedes Von Buccow (kat 63kg).
- 2010.05.23, Akademickie Mistrzostwa Polski w judo
- 1. miejsce - Barbara Mirus (UJ);
- 2. miejsce - Rafał Filek (AWF);
- 5. miejsce - Kinga Pastuszak (AWF), Antoni Maciołowski (AGH), Sebastian Cieślik (AWF).
- 2010.05.26, Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi w Judo
- 1. miejsce - Małgorzata Tracz (kat. 70 kg), Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg), Anna Osajda (kat. 78kg);
- 3. miejsce - Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg);
- 5. miejsce - Izabela Bryndza (kat. 70kg).
- 2010.05.27-28, Międzynarodowe Zawody Dzieci w Jaśle
- 1. miejsce: Julia Klimek, Aleksandra Bień, Bartosz Karaś, Jakub Korgol, Sławomir Skocz, Mateusz Piekarczyk.
- 2. miejsce: Michał Moskal, Kacper Brzeźniak, Zuzanna Klimek, Tomasz Dworczyński, Miłosz Boroń.
- 3. miejsce: Kacper Karaś, Mateusz Sasulski, Karolina Sobalska, Kajetan Wiśniewski.
Czerwiec
- 2010.06.05-06, Puchar Świata w Judo, Madryt
- 9. miejsce - Krzysztof Węglarz (kat. 90kg);
- 2010.06.06, Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów, Opole
- 1. miejsce - Małgorzata Tracz (kat. 70 kg), Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg), Izabela Bryndza (kat. 70kg), Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg);
- 3. miejsce - Anna Osajda (kat. 78kg);
- 5. miejsce - Oskar Romaniuk (kat. 100kg);
- 2010.06.12-13, Puchar Świata w Judo, Tallinn, Estonia
- 5. miejsce - Katarzyna Kłys (kat. 70kg)
- 2010.06.06, II Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo, Kraków
- 2010.06.12, Open Gliwice - Seniorzy, Gliwice
- 5. miejsce - Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 2010.06.19-20, XIII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni
- 2. miejsce: Michał Moskal, Julia Klimek, Aleksandra Bień, Bartosz Karaś;
- 3. miejsce: Kacper Brzeźniak, Karolina Bobilewicz, Karolina Sobalska, Sławomir Skocz;
Lipiec
- 2010.07.31, Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn
- 2. miejsce - Rafał Filek (kat. 100 kg);
Sierpień
- 2010.08.28, Międzynarodowy Turniej Judo, Banská Bystrica, Słowacja
- 1. miejsce - Krzysztof Węglarz (kat.90 kg),
- 2. miejsce - Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 3. miejsce - Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg);
Wrzesień
- 2010.09.04-05, Puchar Polski Juniorek i Juniorów, Mława
- 1. miejsce Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg);
- 3. miejsce - Małgorzata Tracz (kat. 70 kg), Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg), Krzysztof Mrozek (kat. 73kg);
- 5. miejsce Maciej Włosiński (kat. 73kg);
- 2010.09.09-13, Mistrzostwa Świata w Judo, Tokio
- 33. miejsce - Krzysztof Węglarz (kat.90 kg),
- 2010.09.17-19, Mistrzostwa Europy juniorów, Samokov, Bułgaria
- Kajetan Pintal - udział
- 2010.09.19, Turniej Młodzieży Judo, Trnava
- 1. miejsce - Barbara Mirus (kat. 63 kg), Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg), Anna Osajda (kat. 78kg);
- 3. miejsce - Kinga Pastuszak (kat. 70kg), Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg), Krzysztof Mrozek (kat. 73kg);
- 2010.09.24-26, Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Koszalin
- 1. miejsce - Katarzyna Kłys (kat. 70kg), Krzysztof Węglarz (kat. 90kg);
- 2. miejsce - Barbara Mirus (kat. 63 kg);
- 3. miejsce - Paulina Węglarz (kat.63 kg), Izabela Mirus (57kg);
- 5. miejsce - Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
Październik
- 2010.10.02-03, XII Warsaw Judo Open
- 3. miejsce - Jakub Korgol (kat. do 46kg), Sławomir Skocz;
- 5. miejsce - Tomasz Dworczyński (kat. do 55kg);
- 7. miejsce - Mateusz Piekarczyk (kat. do 55kg);
- 2010.10.15-17, Grand Prix w Judo, Rotterdam
- 5. miejsce - Paulina Węglarz (kat.63 kg);
- 2010.10.16-17, Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn, Poznań/Luboń
- 2. miejsce - Barbara Mirus (kat. 63 kg), Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 5. miejsce - Antoni Maciołowski (kat.66 kg), Dawid Tondera (kat. 73kg);
- 7. miejsce - Kinga Pastuszak (kat. 70kg), Sebastian Cieślik (kat.66 kg);
- 2010.10.21-24, Mistrzostwa Świata Juniorów w Judo, Agadir
- udział Izabeli Mirus;
Listopad
- 2010.11.06, Super Puchar Polski Seniorek i Seniorów, Opole
- 1. miejsce - Katarzyna Kłys (kat. 70kg);
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg);
- 3. miejsce - Barbara Mirus (kat. 63 kg), Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 5. miejsce - Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg);
- 7. miejsce - Anna Osajda (kat. 78kg), Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 2010.11.07, Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Opole
- Wisła po raz pierwszy w historii, oprócz zespołu męskiego, wystawiła drużynę żeńską.
- 2010.11.20, Puchar Polski Młodziczek i Młodzików, Poznań
- 3. miejsce - Miłosz Boroń (kat. 55 kg);
- 7. miejsce - Szymon Nowak (kat. 42kg);
- 2010.11.27, Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Wrocław
- 3. miejsce drużyny;
Grudzień
- 2010.12.04, Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn, Bytom
- 5. miejsce drużyny;
- 2010.12.04, Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo o Puchar Białej Gwiazdy
- 2. miejsce drużyny;
- 1. miejsce indywidualnie: Kacper Karaś, Michał Moskal, Kacper Brzeźniak, Paweł Wieczorek, Bartosz Karaś, Jakub Korgol, Sławomir Skocz, Sławomir Piwowarczyk, Karolina Bobilewicz, Karolina Sobalska.
Zawody masters
Zdjęcia
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |