Sezon 2010 (judo)
Z Historia Wisły
Spis treści |
Kadra
Kronika sportowa
Marzec
- 2010.03.13-14, Puchar Polski Seniorek i Seniorów - I runda, Warszawa
- 1. miejsce - Paulina Węglarz (kat. 63kg);
- 2. miejsce - Krzysztof Węglarz (kat. 90kg);
- 3. miejsce - Katarzyna Kłys (kat. 70kg);
- 5. miejsce - Rafał Filek (kat. 100kg);
- 7. miejsce - Małgorzata Tracz (kat. 70kg), Robert Zaczkiewicz (kat. 73kg), Kajetan Pintal (kat. 100kg);
- 2010.03.20, Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo, Kraków
- 2. miejsce Wisły; 16 medali indywidualnych.
- 2010.03.27-28, Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Wrocław
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg);
- 3. miejsce - Małgorzata Tracz(kat. 70 kg), Anna Osajda (kat. 78kg), Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 5. miejsce - Maciej Włosiński (kat. 81kg), Oliwier Romaniuk (kat. 90kg), Oskar Romaniuk (kat. 100kg);
- 7. miejsce - Krzysztof Mrozek (kat. 73kg);
Kwiecień
- 2010.04.10, Turniej Judo Dzieci im. Piotra Tuczyńskiego, Kraków
- 1. miejsce - Bartosz Karaś (36kg), Michał Moskal (36kg), Zuzanna Klimek (40kg), Jakub Korgol (45kg), Tomasz Dworczyński (57kg), Aleksandra Bień (66kg), Kacper Brzeźniak (38kg), Singh Abhirat (51kg), Kacper Karaś (30kg);
- 2. miejsce - Julia Klimek (40kg), Sławomir Skocz (45kg), Jan Książek (27kg), Kamil Gwóźdź (36kg), Karol Duszyk (60kg), Maksymilian Dębowski (30kg);
- 3. miejsce - Hubert Guzowski (48kg), Jan Woźniak (51kg), Karolina Sobalska (66kg), Marcel Olszewski (36kg);
- 5. miejsce - Piotr Dyna (54kg), Filip Żukiewicz (27kg)
- 7. miejsce - Jakub Bierówka (30kg)
- 2010.04.22-25, 59. Mistrzostwa Europy w Judo, Wiedeń
- Katarzyna Kłys wywalczyła wraz drużyną srebro dla Polski;
- 2010.04.24, Międzynarodowy Turniej Miasta Bardejów w Judo
- 1. miejsce - Bartosz Karaś, Jakub Korgol, Miłosz Boroń;
- 2. miejsce - Daniel Nowak, Piotr Zapart, Karolina Bobilewicz;
- 3. miejsce - Michał Moskal, Sławomir Skocz, Aleksandra Bień, Mateusz Piekarczyk;
Maj
- 2010.05.08-09, Puchar Polski Młodzieży, Stalowa Wola
- 1. miejsce - Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 3. miejsce - Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg), Izabela Mirus (kat. 57kg), Barbara Mirus (kat. 63 kg);
- 5. miejsce - Małgorzata Tracz (kat. 70 kg), Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 7. miejsce - Mercedes Von Buccow (kat.63kg);
- 2010.05.15, Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików w Tuchowie
- 1. miejsce drużynowo;
- 1. miejsce indywidualnie: Bartosz Karaś, Sławomir Skocz, Antoni Wójcik, Aleksandra Bień ;
- 2. miejsce indywidualnie: Mikołaj Boroń, Karolina Bobilewicz, Julia Klimek, Hubert Guzowski, Karolina Sobalska, Sławomir Piwowarczyk, Miłosz Boroń.
- 3. miejsce indywidualnie: Zuzanna Klimek, Jakub Korgol, Mateusz Piekarczyk.
- 2010.05.15-16, Puchar Polski Seniorek i Seniorów - II runda, Opole
- 1. miejsce - Paulina Węglarz (kat.63 kg), Krzysztof Węglarz (kat. 90kg);
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg);
- 3. miejsce - Barbara Mirus (kat. 63 kg), Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 5. miejsce - Antoni Maciołowski (kat. 66kg), Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg);
- 7. miejsce - Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 9. miejsce - Mercedes Von Buccow (kat 63kg).
- 2010.05.23, Akademickie Mistrzostwa Polski w judo
- 1. miejsce - Barbara Mirus (UJ);
- 2. miejsce - Rafał Filek (AWF);
- 5. miejsce - Kinga Pastuszak (AWF), Antoni Maciołowski (AGH), Sebastian Cieślik (AWF).
- 2010.05.26, Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi w Judo
- 1. miejsce - Małgorzata Tracz (kat. 70 kg), Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg), Anna Osajda (kat. 78kg);
- 3. miejsce - Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg);
- 5. miejsce - Izabela Bryndza (kat. 70kg).
- 2010.05.27-28, Międzynarodowe Zawody Dzieci w Jaśle
- 1. miejsce: Julia Klimek, Aleksandra Bień, Bartosz Karaś, Jakub Korgol, Sławomir Skocz, Mateusz Piekarczyk.
- 2. miejsce: Michał Moskal, Kacper Brzeźniak, Zuzanna Klimek, Tomasz Dworczyński, Miłosz Boroń.
- 3. miejsce: Kacper Karaś, Mateusz Sasulski, Karolina Sobalska, Kajetan Wiśniewski.
Czerwiec
- 2010.06.06, Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów, Opole
- 1. miejsce - Małgorzata Tracz (kat. 70 kg), Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg), Izabela Bryndza (kat. 70kg), Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg);
- 3. miejsce - Anna Osajda (kat. 78kg);
- 5. miejsce - Oskar Romaniuk (kat. 100kg);
- 2010.06.06, II Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo, Kraków
- 2010.06.12, Open Gliwice - Seniorzy, Gliwice
- 5. miejsce - Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 2010.06.19-20, XIII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni
- 2. miejsce: Michał Moskal, Julia Klimek, Aleksandra Bień, Bartosz Karaś;
- 3. miejsce: Kacper Brzeźniak, Karolina Bobilewicz, Karolina Sobalska, Sławomir Skocz;
Lipiec
- 2010.07.31, Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn
- 2. miejsce - Rafał Filek (kat. 100 kg);
Wrzesień
- 2010.09.04-05, Puchar Polski Juniorek i Juniorów, Mława
- 1. miejsce Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg);
- 3. miejsce - Małgorzata Tracz (kat. 70 kg), Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg), Krzysztof Mrozek (kat. 73kg);
- 5. miejsce Maciej Włosiński (kat. 73kg);
- 2010.09.09-13, Mistrzostwa Świata w Judo, Tokio
- 2010.09.19, Turniej Młodzieży Judo, Trnava
- 1. miejsce - Barbara Mirus (kat. 63 kg), Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg), Anna Osajda (kat. 78kg);
- 3. miejsce - Kinga Pastuszak (kat. 70kg), Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg), Krzysztof Mrozek (kat. 73kg);
- 2010.09.24-26, Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Koszalin
- 1. miejsce - Katarzyna Kłys (kat. 70kg), Krzysztof Węglarz (kat. 90kg);
- 2. miejsce - Barbara Mirus (kat. 63 kg);
- 3. miejsce - Paulina Węglarz (kat.63 kg), Izabela Mirus (57kg);
- 5. miejsce - Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
Październik
- 2010.10.02-03, XII Warsaw Judo Open
- 3. miejsce - Jakub Korgol (kat. do 46kg), Sławomir Skocz;
- 5. miejsce - Tomasz Dworczyński (kat. do 55kg);
- 7. miejsce - Mateusz Piekarczyk (kat. do 55kg);
- 2010.10.15-17, Grand Prix w Judo, Rotterdam
- 5. miejsce - Paulina Węglarz (kat.63 kg);
- 2010.10.16-17, Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn, Poznań/Luboń
- 2. miejsce - Barbara Mirus (kat. 63 kg), Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 5. miejsce - Antoni Maciołowski (kat.66 kg), Dawid Tondera (kat. 73kg);
- 7. miejsce - Kinga Pastuszak (kat. 70kg), Sebastian Cieślik (kat.66 kg);
- 2010.10.21-24, Mistrzostwa Świata Juniorów w Judo, Agadir
- udział Izabeli Mirus;
Listopad
- 2010.11.06, Super Puchar Polski Seniorek i Seniorów, Opole
- 1. miejsce - Katarzyna Kłys (kat. 70kg);
- 2. miejsce - Izabela Mirus (kat. 57 kg);
- 3. miejsce - Barbara Mirus (kat. 63 kg), Rafał Filek (kat. 100 kg);
- 5. miejsce - Bartłomiej Garbacik (kat. 60kg);
- 7. miejsce - Anna Osajda (kat. 78kg), Kajetan Pintal (kat. 100 kg);
- 2010.11.07, Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Opole
- Wisła po raz pierwszy w historii, oprócz zespołu męskiego, wystawiła drużynę żeńską.
- 2010.11.20, Puchar Polski Młodziczek i Młodzików, Poznań
- 3. miejsce - Miłosz Boroń (kat. 55 kg);
- 7. miejsce - Szymon Nowak (kat. 42kg);
- 2010.11.27, Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Wrocław
- 3. miejsce drużyny;
Grudzień
- 2010.12.04, Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn, Bytom
- 5. miejsce drużyny;
- 2010.12.04, Drużynowe Grand Prix Dzieci w Judo o Puchar Białej Gwiazdy
- 2. miejsce drużyny;
- 1. miejsce indywidualnie: Kacper Karaś, Michał Moskal, Kacper Brzeźniak, Paweł Wieczorek, Bartosz Karaś, Jakub Korgol, Sławomir Skocz, Sławomir Piwowarczyk, Karolina Bobilewicz, Karolina Sobalska.
Zawody masters
Zdjęcia
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |