Kadra Wisły 2018/2019 (piłka nożna)
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(→Drużyna U-17 występujaca w Centralnej Lidze Juniorów) |
|||
Linia 90: | Linia 90: | ||
=='''Drużyna U-17 występujaca w Centralnej Lidze Juniorów'''== | =='''Drużyna U-17 występujaca w Centralnej Lidze Juniorów'''== | ||
- | [[Grafika:Wisła Kraków CLJ U-17 2018-2019.jpg| | + | [[Grafika:Wisła Kraków CLJ U-17 2018-2019.jpg|right|500px|thumb|<small>Góra: [[Kacper Myszogląd]], [[Mateusz Kaleta]], [[Szymon Nocoń]], [[Bartosz Pietruszka]], [[Jakub Zima]], [[Bartosz Ogłaza]], [[Konrad Majerski]], [[Wiktor Szywacz]], [[Mateusz Magdziarz]], [[Daniel Muniak]], [[Jakub Lorek]] Środek: [[Konrad Konik]], [[Patryk Pischinger]], [[Mateusz Kulma]], [[Daniel Hoyo-Kowalski]], [[Aleksander Stachnik]], [[Michał Kot]], [[Wiktor Skrzyński]], [[Aleksander Buksa]], [[Antoni Matejczyk]], [[Aleks Leśniak]], [[Patryk Warczak]] Dół: [[Patryk Fundament]], [[Krystian Kuchnia]], [[Aleksandra Adamiec]] (psycholog), [[Dominik Dyduła]] (asystent), [[Jakub Bubetty]] (trener bramkarzy), [[Marcin Pluta]] (trener), [[Kazimierz Piechnik]] (trener przygotowania motorycznego), [[Sebastian Tłok]] (II trener), [[Agnieszka Cyran]] (fizjoterapeuta), [[Daniel Wolak]], [[Eryk Olejnik]].</small>]] |
+ | |||
+ | '''Zawodnicy''' | ||
+ | *[[Aleksander Buksa]] | ||
+ | *[[Patryk Fundament]] | ||
+ | *[[Daniel Hoyo-Kowalski]] | ||
+ | *[[Mateusz Kaleta]] | ||
+ | *[[Konrad Konik]] | ||
+ | *[[Michał Kot]] | ||
+ | *[[Krystian Kuchnia]] | ||
+ | *[[Mateusz Kulma]] | ||
+ | *[[Aleks Leśniak]] | ||
+ | *[[Jakub Lorek]] | ||
+ | *[[Mateusz Magdziarz]] | ||
+ | *[[Konrad Majerski]] | ||
+ | *[[Antoni Matejczyk]] | ||
+ | *[[Daniel Muniak]] | ||
+ | *[[Kacper Myszogląd]] | ||
+ | *[[Szymon Nocoń]] | ||
+ | *[[Bartosz Ogłaza]] | ||
+ | *[[Eryk Olejnik]] | ||
+ | *[[Bartosz Pietruszka]] | ||
+ | *[[Patryk Pischinger]] | ||
+ | *[[Wiktor Skrzyński]] | ||
+ | *[[Aleksander Stachnik]] | ||
+ | *[[Wiktor Szywacz]] | ||
+ | *[[Patryk Warczak]] | ||
+ | *[[Daniel Wolak]] | ||
+ | *[[Jakub Zima]] | ||
+ | |||
+ | '''Sztab szkoleniowy''' | ||
+ | *[[Marcin Pluta]] (trener) | ||
+ | *[[Sebastian Tłok]] (II trener) | ||
+ | *[[Dominik Dyduła]] (asystent) | ||
+ | *[[Jakub Bubetty]] (trener bramkarzy) | ||
+ | *[[Kazimierz Piechnik]] (trener przygotowania motorycznego) | ||
+ | *[[Agnieszka Cyran]] (fizjoterapeuta) | ||
+ | *[[Aleksandra Adamiec]] (psycholog) | ||
+ | |||
[[Kategoria: Kadra (piłka nożna)]] | [[Kategoria: Kadra (piłka nożna)]] |
Wersja z dnia 04:14, 23 sie 2018
Pierwsza drużyna
Bramkarze:
- 1. Mateusz Lis
- 22. Michał Buchalik
- 48. Kamil Broda
- 74. Kacper Chorążka (od sierpnia 2018 wypożyczony do Rakowa)
Obrońcy:
- 2. Rafał Pietrzak
- 4. Maciej Sadlok
- 5. Jakub Bartkowski
- 15. Zoran Arsenić
- 21. Marcin Grabowski
- 17. Jakub Bartosz
- 27. Marcin Wasilewski
- 29. Matej Palčič
- 49. Piotr Świątko
Pomocnicy:
- 7. Dawid Kort
- 8. Tibor Halilović
- 9. Rafał Boguski
- 10. Vullnet Basha
- 26. Kamil Wojtkowski
- 47. Kacper Laskoś
- 70. Maciej Śliwa
- 77. Martin Košťál
- 80. Patryk Plewka
- 88. Patryk Małecki
- 99. Riccardo Grym
Napastnicy:
Sztab szkoleniowy:
- Maciej Stolarczyk - trener
- Radosław Sobolewski - asystent trenera
- Mariusz Jop - asystent trenera
- Kazimierz Kmiecik - asystent trenera
- Wojciech Żuchowicz - trener przygotowania fizycznego
- Artur Łaciak - trener bramkarzy
- Mariusz Urban - lekarz
- Daniel Michalczyk - trener kontroli motorycznej
- Zbigniew Woźniak - masażysta
- Adrian Berger - masażysta
- Marcin Bisztyga - fizjoterapeuta
- Karol Biedrzycki - fizjoterapeuta
- Jarosław Krzoska - kierownik drużyny
- Mariusz Kondak - analityk
- Paweł Blitek - opiekun drużyny
Drużyna U-17 występujaca w Centralnej Lidze Juniorów
Zawodnicy
- Aleksander Buksa
- Patryk Fundament
- Daniel Hoyo-Kowalski
- Mateusz Kaleta
- Konrad Konik
- Michał Kot
- Krystian Kuchnia
- Mateusz Kulma
- Aleks Leśniak
- Jakub Lorek
- Mateusz Magdziarz
- Konrad Majerski
- Antoni Matejczyk
- Daniel Muniak
- Kacper Myszogląd
- Szymon Nocoń
- Bartosz Ogłaza
- Eryk Olejnik
- Bartosz Pietruszka
- Patryk Pischinger
- Wiktor Skrzyński
- Aleksander Stachnik
- Wiktor Szywacz
- Patryk Warczak
- Daniel Wolak
- Jakub Zima
Sztab szkoleniowy
- Marcin Pluta (trener)
- Sebastian Tłok (II trener)
- Dominik Dyduła (asystent)
- Jakub Bubetty (trener bramkarzy)
- Kazimierz Piechnik (trener przygotowania motorycznego)
- Agnieszka Cyran (fizjoterapeuta)
- Aleksandra Adamiec (psycholog)