Kadra Wisły 2018/2019 (piłka nożna)
Z Historia Wisły
Pierwsza drużyna
Bramkarze:
- 1. Mateusz Lis
- 22. Michał Buchalik
- 48. Kamil Broda
- 74. Kacper Chorążka (od sierpnia 2018 wypożyczony do Rakowa)
Obrońcy:
- 2. Rafał Pietrzak
- 4. Maciej Sadlok
- 5. Jakub Bartkowski
- 15. Zoran Arsenić
- 21. Marcin Grabowski
- 17. Jakub Bartosz
- 27. Marcin Wasilewski
- 29. Matej Palčič
- 49. Piotr Świątko
Pomocnicy:
- 7. Dawid Kort
- 8. Tibor Halilović
- 9. Rafał Boguski
- 10. Vullnet Basha
- 26. Kamil Wojtkowski
- 47. Kacper Laskoś
- 70. Maciej Śliwa
- 77. Martin Košťál
- 80. Patryk Plewka
- 88. Patryk Małecki
- 99. Riccardo Grym
Napastnicy:
Sztab szkoleniowy:
- Maciej Stolarczyk - trener
- Radosław Sobolewski - asystent trenera
- Mariusz Jop - asystent trenera
- Kazimierz Kmiecik - asystent trenera
- Wojciech Żuchowicz - trener przygotowania fizycznego
- Artur Łaciak - trener bramkarzy
- Mariusz Urban - lekarz
- Daniel Michalczyk - trener kontroli motorycznej
- Zbigniew Woźniak - masażysta
- Adrian Berger - masażysta
- Marcin Bisztyga - fizjoterapeuta
- Karol Biedrzycki - fizjoterapeuta
- Jarosław Krzoska - kierownik drużyny
- Mariusz Kondak - analityk
- Paweł Blitek - opiekun drużyny
Drużyna występująca w Centralnej Lidze Juniorów U-19 (juniorzy starsi)
Bramkarze
Obrońcy
- Adrian Gałka
- Daniel Hoyo-Kowalski
- Szymon Jeziorski
- Damian Korczyk
- Mateusz Magdziarz
- Daniel Morys
- Kacper Pandyra
- Patryk Pischinger
- Dawid Szot
- Jakub Zawada
- Jakub Zima
Pomocnicy
Napastnicy
Sztab szkoleniowy
- Paweł Regulski (trener)
- Maciej Papież (II trener)
- Jakub Bubetty (trener bramkarzy)
- Kazimierz Piechnik (trener przygotowania motorycznego)
- Zbigniew Szczotka (masażysta)
- Zbigniew Duda (kierownik drużyny)
Drużyna występująca w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (juniorzy młodsi)
Zawodnicy
- Aleksander Buksa
- Sławomir Chmiel
- Patryk Fundament
- Daniel Hoyo-Kowalski
- Mateusz Kaleta
- Konrad Konik
- Michał Kot
- Krystian Kuchnia
- Mateusz Kulma
- Aleks Leśniak
- Jakub Lorek
- Mateusz Magdziarz
- Konrad Majerski
- Antoni Matejczyk
- Daniel Muniak
- Kacper Myszogląd
- Szymon Nocoń
- Bartosz Ogłaza
- Eryk Olejnik
- Bartosz Pietruszka
- Patryk Pischinger
- Wiktor Skrzyński
- Aleksander Stachnik
- Wiktor Szywacz
- Patryk Warczak
- Oskar Witek
- Daniel Wolak
- Kacper Wydra
- Jakub Zima
Sztab szkoleniowy
- Marcin Pluta (trener)
- Sebastian Tłok (II trener)
- Dominik Dyduła (asystent)
- Jakub Bubetty (trener bramkarzy)
- Kazimierz Piechnik (trener przygotowania motorycznego)
- Agnieszka Cyran (fizjoterapeuta)
- Aleksandra Adamiec (psycholog)