Euroliga kobiet (koszykówka)
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
Linia 413: | Linia 413: | ||
|- | |- | ||
|183||G||2017.02.01||[[Grafika:Flaga Węgier.png|20px|border]]||[[Uni Seat Györ (koszykówka)|CMB Cargo Uni Gyõr]] ||dom||[[2017.02.01 Wisła Can-Pack Kraków - CMB Cargo Uni Gyõr 66:47|<span style="color: Green">66:47</span>]]||87-96||<span style="color: Green">+19</span>||| | |183||G||2017.02.01||[[Grafika:Flaga Węgier.png|20px|border]]||[[Uni Seat Györ (koszykówka)|CMB Cargo Uni Gyõr]] ||dom||[[2017.02.01 Wisła Can-Pack Kraków - CMB Cargo Uni Gyõr 66:47|<span style="color: Green">66:47</span>]]||87-96||<span style="color: Green">+19</span>||| | ||
+ | |- | ||
+ | |184||G||2017.02.08||[[Grafika:Flaga Turcji.png|20px|border]]||[[Fenerbahce Stambuł (koszykówka)|Fenerbahce Stambuł]]||wyjazd||[[2017.02.08 Fenerbahçe Stambuł - Wisła Can-Pack Kraków 71:60|<span style="color: Red">60:71</span>]]||87-97||<span style="color: Red">-11</span>||| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z dnia 19:22, 8 lut 2017
Euroliga kobiet (ang. FIBA EuroLeague Women) – międzynarodowe, klubowe rozgrywki koszykarskie, utworzone z inicjatywy FIBA Europe w 1958 pod nazwą Puchar Europy Mistrzyń Krajowych, przeznaczone dla najlepszych oraz najbogatszych drużyn Europy (zajmujących najwyższe miejsca w czołowych ligach krajowych), od sezonu 1991/1992 jako Euroliga (ang. EuroLeague Women) Wikipedia
- Najwyższe zwycięstwo:
- Najwyższa porażka:
- Największa liczba zdobytych punktów:
- Największa liczba straconych punktów:
L.P | Etap | Data | Rywal | Miejsce | Wynik | Z - P | + -. | D | |
1 | G 1 | 2004.11.03 | Kozaczka-Zalk Zaporoże | dom | 77:54 | 1-0 | +23 | ||
2 | G | 2004.11.10 | Gambrinus Brno | wyjazd | 59:80 | 1-1 | -21 | ||
3 | G | 2004.11.24 | USVO Valenciennes | dom | 58:74 | 1-2 | -16 | ||
4 | G | 2004.12.01 | MKB Euroleasing Sopron | wyjazd | 68:67 | 2-2 | +1 | ||
5 | G | 2004.12.08 | Baltiyskaya Zwezda St.Petersburg | dom | 103:68 | 3-2 | +35 | ||
6 | G | 2004.12.15 | Lietuvos Telekomas Wilno | wyjazd | 53:79 | 3-3 | -26 | ||
7 | G | 2004.12.22 | Kozaczka-Zalk Zaporoże | wyjazd | 65:81 | 3-4 | -16 | ||
8 | G | 2005.01.06 | Gambrinus Brno | dom | 56:63 | 3-5 | -7 | ||
9 | G | 2005.01.19 | USVO Valenciennes | wyjazd | 65:82 | 3-6 | -17 | ||
10 | G | 2005.01.26 | MKB Euroleasing Sopron | dom | 71:60 | 4-6 | +11 | ||
11 | G | 2005.02.02 | Baltiyskaya Zwezda St.Petersburg | wyjazd | 84:60 | 5-6 | +24 | ||
12 | G | 2004.12.15 | Lietuvos Telekomas Wilno | dom | 47:64 | 5-7 | -17 | ||
13 | ⅛ | 2005.02.22 | Dynamo Moskwa | wyjazd | 58:65 | 5-8 | -7 | ||
14 | ⅛ | 2005.02.25 | Dynamo Moskwa | dom | 67:71 | 5-9 | -4 | ||
15 | G 2 | 2005.10.26 | Phard Napoli | dom | 59:68 | 5-10 | -9 | ||
16 | G | 2005.11.02 | K Cero ICP Koszyce | wyjazd | 88:71 | 6-10 | +17 | ||
17 | G | 2005.11.09 | USVO Valenciennes | wyjazd | 81:104 | 6-11 | -23 | ||
18 | G | 2005.11.16 | Lietuvos Telekomas Wilno | dom | 55:71 | 6-12 | -16 | ||
19 | G | 2005.11.23 | Dynamo Moskwa | wyjazd | 58:68 | 6-13 | -10 | ||
20 | G | 2005.12.01 | Phard Napoli | wyjazd | 63:73 | 6-14 | -10 | ||
21 | G | 2005.12.07 | K Cero ICP Koszyce | dom | 69:57 | 7-14 | +12 | ||
22 | G | 2005.12.14 | USVO Valenciennes | dom | 55:57 | 7-15 | -2 | ||
23 | G | 2006.01.12 | Lietuvos Telekomas Wilno | wyjazd | 67:80 | 7-16 | -13 | ||
24 | G | 2006.01.18 | Dynamo Moskwa | dom | 65:72 | 7-17 | -7 | ||
25 | ⅛ | 2006.01.31 | Bourges Basket | wyjazd | 69:77 | 7-18 | -8 | ||
26 | ⅛ | 2006.02.03 | Bourges Basket | dom | 53:68 | 7-19 | -15 | ||
27 | G 3 | 2006.11.01 | MKB Euroleasing Sopron | wyjazd | 58:83 | 7-20 | -25 | ||
28 | G | 2006.11.08 | Spartak Moskwa | dom | 58:72 | 7-21 | -14 | ||
29 | G | 2006.11.15 | USO Mondeville | wyjazd | 81:88 | 7-22 | -7 | ||
30 | G | 2006.11.22 | Familia Basket Schio | dom | 78:60 | 8-22 | +18 | ||
31 | G | 2006.11.29 | TEO Wilno | wyjazd | 72:75 | 8-23 | -3 | ||
32 | G | 2006.12.06 | MKB Euroleasing Sopron | dom | 78:66 | 9-23 | +12 | ||
33 | G | 2006.12.13 | Spartak Moskwa | wyjazd | 78:65 | 10-23 | +13 | ||
34 | G | 2006.12.20 | USO Mondeville | dom | 81:70 | 11-23 | +11 | ||
35 | G | 2007.01.11 | Familia Basket Schio | wyjazd | 75:67 | 12-23 | +8 | ||
36 | G | 2007.01.17 | TEO Wilno | dom | 77:81 | 12-24 | -4 | ||
37 | ⅛ | 2007.01.30 | Ros Casares Valencia | wyjazd | 72:80 | 12-25 | -8 | ||
38 | ⅛ | 2007.02.02 | Ros Casares Valencia | dom | 57:67 | 12-26 | -10 | ||
39 | G 4 | 2007.11.07 | Halcon Avenida Salamanca | wyjazd | 76:71 | 13-26 | +5 | ||
40 | G | 2007.11.14 | UMMC Jekaterynburg | dom | 53:80 | 13-27 | -27 | ||
41 | G | 2007.11.21 | ZVVZ Praga | dom | 74:71 | 14-27 | +3 | ||
42 | G | 2007.11.28 | Jolly JBS Sibenik | wyjazd | 64:65 | 14-28 | -1 | ||
43 | G | 2007.12.05 | Bourges Basket | dom | 66:61 | 15-28 | +5 | ||
44 | G | 2007.12.12 | Halcon Avenida Salamanca | dom | 80:72 | 16-28 | +8 | ||
45 | G | 2007.12.20 | UMMC Jekaterynburg | wyjazd | 49:75 | 16-29 | -26 | ||
46 | G | 2008.01.10 | ZVVZ Praga | wyjazd | 90:85 | 17-29 | +5 | ||
47 | G | 2008.01.16 | Jolly JBS Sibenik | dom | 55:69 | 17-30 | -14 | ||
48 | G | 2008.01.23 | Bourges Basket | wyjazd | 51:60 | 17-31 | -9 | ||
49 | ⅛ | 2008.02.05 | Fenerbahce Stambuł | wyjazd | 61:78 | 17-32 | -17 | ||
50 | ⅛ | 2008.02.08 | Fenerbahce Stambuł | dom | 59:67 | 17-33 | -8 | ||
51 | G 5 | 2008.10.15 | Nadieżda Orenburg | wyjazd | 80:79 | 18-33 | +1 | TAK | |
52 | G | 2008.10.22 | Bourges Basket | dom | 66:78 | 18-34 | -12 | ||
53 | G | 2008.10.30 | MiZO Pecz 2010 | wyjazd | 66:65 | 19-34 | +1 | ||
54 | G | 2008.02.05 | Besiktas Cola Turka Stambuł | dom | 75:45 | 20-34 | +30 | ||
55 | G | 2008.11.12 | Halcon Avenida Salamanca | dom | 67:77 | 20-35 | -10 | ||
56 | G | 2008.11.19 | Nadieżda Orenburg | dom | 91:70 | 21-35 | +21 | ||
57 | G | 2008.11.26 | Bourges Basket | wyjazd | 51:72 | 21-36 | -21 | ||
58 | G | 2008.12.03 | MiZO Pecz 2010 | dom | 57:48 | 22-36 | +9 | ||
59 | G | 2008.12.10 | Besiktas Cola Turka Stambuł | wyjazd | 68:63 | 23-36 | +5 | ||
60 | G | 2008.12.17 | Halcon Avenida Salamanca | wyjazd | 59:72 | 23-37 | -13 | ||
61 | ⅛ | 2009.01.27 | MKB Euroleasing Sopron | wyjazd | 58:81 | 23-38 | -23 | ||
62 | ⅛ | 2009.01.30 | MKB Euroleasing Sopron | dom | 52:39 | 24-38 | +13 | ||
63 | ⅛ | 2009.02.04 | MKB Euroleasing Sopron | wyjazd | 70:79 | 24-39 | -9 | ||
64 | G 6 | 2009.10.28 | Halcon Avenida Salamanca | wyjazd | 65:60 | 25-39 | +5 | ||
65 | G | 2009.11.04 | MiZO Pecz | dom | 85:78 | 26-39 | +7 | ||
66 | G | 2009.11.11 | ESB Villeneve D'Ascq Lille | wyjazd | 77:71 | 27-39 | +6 | ||
67 | G | 2009.11.18 | Familia Basket Schio | dom | 82:73 | 28-39 | +9 | ||
68 | G | 2009.11.25 | Gospic Croatia Osiguranje | dom | 77:75 | 29-39 | +2 | ||
69 | G | 2009.12.02 | Halcon Avenida Salamanca | dom | 62:58 | 30-39 | +4 | ||
70 | G | 2009.12.10 | MiZO Pecz | wyjazd | 74:71 | 31-39 | +3 | ||
71 | G | 2009.12.16 | ESB Villeneve D'Ascq Lille | dom | 93:73 | 32-39 | +20 | ||
72 | G | 2010.01.14 | Familia Basket Schio | wyjazd | 88:92 | 32-40 | -4 | ||
73 | G | 2010.01.20 | Gospic Croatia Osiguranje | dom | 85:84 | 33-40 | +1 | ||
74 | ⅛ | 2010.02.02 | MiZO Pecz | dom | 80:53 | 34-40 | +27 | ||
75 | ⅛ | 2010.02.05 | MiZO Pecz | wyjazd | 64:68 | 34-41 | -4 | ||
76 | ⅛ | 2010.02.10 | MiZO Pecz | dom | 69:57 | 35-41 | +12 | ||
77 | ¼ | 2010.02.23 | Frisco Sika Brno | dom | 78:74 | 36-41 | +4 | ||
78 | ¼ | 2010.02.26 | Frisco Sika Brno | wyjazd | 72:87 | 36-42 | -15 | ||
79 | ¼ | 2010.03.03 | Frisco Sika Brno | dom | 78:73 | 37-42 | +5 | ||
80 | F4 | 2010.04.09 | Ciudad Ros Casares Valencia | neutralne | 57:86 | 37-43 | -29 | ||
81 | F4 | 2010.04.11 | UMMC Jekaterynburg | neutralne | 50:84 | 37-44 | -34 | ||
82 | G 7 | 2010.10.27 | USO Mondeville | wyjazd | 65:76 | 37-45 | -11 | ||
83 | G | 2010.11.03 | MiZO Pecz | dom | 70:68 | 38-45 | +2 | ||
84 | G | 2010.11.11 | Cras Basket Taranto | wyjazd | 57:63 | 38-46 | -6 | ||
85 | G | 2010.11.17 | TTT Ryga | dom | 89:48 | 39-46 | +41 | ||
86 | G | 2010.11.24 | Dobri Anjeli Koszyce | dom | 66:61 | 40-46 | +5 | ||
87 | G | 2010.12.01 | USO Mondeville | dom | 65:47 | 41-46 | +18 | ||
88 | G | 2010.12.09 | MiZO Pecz | wyjazd | 67:57 | 42-46 | +10 | ||
89 | G | 2010.12.15 | Cras Basket Taranto | dom | 57:58 | 42-47 | -1 | ||
90 | G | 2011.01.13 | TTT Ryga | wyjazd | 82:74 | 43-47 | +8 | ||
91 | G | 2011.01.19 | Dobri Anjeli Koszyce | wyjazd | 73:68 | 44-47 | +5 | ||
92 | ⅛ | 2011.02.01 | Nadieżda Orenburg | dom | 75:70 | 45-47 | +5 | TAK | |
93 | ⅛ | 2011.02.04 | Nadieżda Orenburg | wyjazd | 72:63 | 46-47 | +9 | ||
94 | ¼ | 2011.02.22 | Halcon Avenida Salamanca | wyjazd | 70:87 | 46-48 | -17 | ||
95 | ¼ | 2011.02.25 | Halcon Avenida Salamanca | dom | 60:72 | 46-49 | -8 | ||
96 | G 8 | 2011.10.12 | Dobri Anjeli Koszyce | dom | 52:45 | 47-49 | +7 | ||
97 | G | 2011.10.19 | Sparta&K Moskwa Region | wyjazd | 74:62 | 48-49 | +12 | ||
98 | G | 2011.10.26 | Basket Lattes Montpellier Agglomération | dom | 66:58 | 49-49 | +8 | ||
99 | G | 2011.11.02 | Frisco Sika Brno | wyjazd | 65:70 | 49-50 | -5 | ||
100 | G | 2011.11.09 | Cras Basket Taranto | dom | 64:58 | 50-50 | +6 | ||
101 | G | 2011.11.16 | Rivas Ecópolis | dom | 50:65 | 50-51 | -15 | ||
102 | G | 2011.11.23 | Gospic Croatia | wyjazd | 73:65 | 51-51 | +8 | ||
103 | G | 2011.11.30 | Dobri Anjeli Koszyce | wyjazd | 72:69 | 52-51 | +3 | ||
104 | G | 2011.12.07 | Sparta&K Moskwa Region | dom | 81:60 | 53-51 | +21 | ||
105 | G | 2011.12.14 | Basket Lattes Montpellier Agglomération | wyjazd | 77:64 | 54-51 | +13 | ||
106 | G | 2012.01.11 | Frisco Sika Brno | dom | 80:64 | 55-51 | +16 | ||
107 | G | 2012.01.19 | Cras Basket Taranto | wyjazd | 69:81 | 55-52 | -12 | ||
108 | G | 2012.01.25 | Rivas Ecópolis | wyjazd | 66:71 | 55-53 | -5 | ||
109 | G | 2012.02.01 | Gospic Croatia | dom | 74:71 | 56-53 | +3 | ||
110 | play-off | 2012.02.21 | ZVVZ Praga | dom | 66:52 | 57-53 | +14 | ||
111 | play-off | 2012.02.24 | ZVVZ Praga | dom | 74:50 | 58-53 | +14 | ||
112 | F8 | 2012.03.28 | Sparta&K Moskwa Region | neutralne | 70:77 | 58-54 | -7 | ||
113 | F8 | 2012.03.29 | UMMC Jekaterynburg | neutralne | 59:67 | 58-55 | -8 | ||
114 | F8 | 2012.03.30 | Ros Casares Valencia | neutralne | 61:90 | 58-56 | -29 | ||
115 | F8 | 2012.04.01 | Beretta Famila Schio | neutralne | 62:65 | 58-57 | -3 | ||
116 | G 9 | 2012.10.24 | Bourges Basket | wyjazd | 55:61 | 58-58 | -6 | ||
117 | G | 2012.10.31 | Uni Györ | dom | 62:67 | 58-59 | -5 | TAK | |
118 | G | 2012.11.07 | BK Brno | wyjazd | 74:77 | 58-60 | -3 | TAK | |
119 | G | 2012.11.21 | Sparta&k Moskwa Region Widnoje | dom | 76:64 | 59-60 | +12 | ||
120 | G | 2012.11.28 | Rivas Ecópolis | wyjazd | 66:62 | 60-60 | +4 | ||
121 | G | 2012.12.05 | Tarsus Belediye Spor | dom | 74:73 | 61-60 | +1 | ||
122 | G | 2012.12.12 | Bourges Basket | dom | 68:64 | 62-60 | +4 | ||
123 | G | 2012.12.20 | Uni Györ | wyjazd | 67:83 | 62-61 | -16 | ||
124 | G | 2013.01.09 | BK IMOS Brno | dom | 69:47 | 63-61 | +22 | ||
125 | G | 2013.01.23 | Sparta&k Moskwa Region Widnoje | wyjazd | 63:89 | 63-62 | -26 | ||
126 | G | 2013.01.30 | Rivas Ecópolis | dom | 74:66 | 64-62 | +8 | ||
127 | G | 2013.02.06 | Tarsus Belediye Spor | wyjazd | 70:72 | 64-63 | -2 | ||
128 | play-off | 2013.02.19 | Bourges Basket | wyjazd | 57:54 | 65-63 | +3 | ||
129 | play-off | 2013.02.22 | Bourges Basket | dom | 38:50 | 65-64 | -12 | ||
130 | play-off | 2013.02.27 | Bourges Basket | wyjazd | 59:66 | 65-65 | -7 | ||
131 | G 10 | 2013.11.06 | Rivas Ecópolis | dom | 60:62 | 65-66 | -2 | ||
132 | G | 2013.11.13 | BK IMOS Brno | wyjazd | 67:61 | 66-66 | +6 | ||
133 | G | 2013.11.20 | Fenerbahce Stambuł | dom | 69:73 | 66-67 | -4 | ||
134 | G | 2013.11.27 | Uniqua Euroleasing Sopron | wyjazd | 67:61 | 67-67 | +6 | ||
135 | G | 2013.12.11 | Nadieżda Orenburg | dom | 52:60 | 67-68 | -8 | ||
136 | G | 2013.12.18 | Basket Lattes Montpellier Agglomération | wyjazd | 74:72 | 68-68 | +2 | ||
137 | G | 2013.11.06 | Rivas Ecópolis | wyjazd | 76:62 | 69-68 | +14 | ||
138 | G | 2014.01.22 | BK IMOS Brno | dom | 79:58 | 70-68 | +21 | ||
139 | G | 2014.01.29 | Fenerbahce Stambuł | wyjazd | 59:67 | 70-69 | -8 | ||
140 | G | 2014.02.05 | Uniqua Euroleasing Sopron | dom | 80:56 | 71-69 | +24 | ||
141 | G | 2014.02.19 | Nadieżda Orenburg | wyjazd | 53:74 | 71-70 | -21 | ||
142 | G | 2014.02.26 | Basket Lattes Montpellier Agglomération | dom | 72:48 | 72-70 | +24 | ||
143 | play-off | 2014.03.11 | Nadieżda Orenburg | wyjazd | 48:52 | 72-71 | -4 | ||
144 | play-off | 2014.03.14 | Nadieżda Orenburg | dom | 76:83 | 72-72 | -7 | ||
145 | G - 11 | 2014.11.05 | Good Angels Koszyce | wyjazd | 68:55 | 73-72 | +13 | ||
146 | G | 2014.11.12 | Dynamo Kursk | dom | 77:62 | 74-72 | +15 | ||
147 | G | 2014.11.19 | ZVVZ USK Praga | wyjazd | 66:76 | 74-73 | -10 | ||
148 | G | 2014.11.26 | UMMC Jekaterynburg | dom | 56:66 | 74-74 | -10 | ||
149 | G | 2014.12.10 | Basket Lattes Montpellier Agglomération | wyjazd | 62:72 | 74-75 | -10 | ||
150 | G | 2014.12.18 | Galatasaray odeabank Stambuł | dom | 53:64 | 74-76 | -11 | ||
151 | G | 2015.01.07 | Good Angels Koszyce | dom | 70:50 | 75-76 | +20 | ||
152 | G | 2015.01.14 | Dynamo Kursk | wyjazd | 68:92 | 75-77 | -24 | ||
153 | G | 2015.01.21 | ZVVZ USK Praga | dom | 86:72 | 76-77 | +14 | ||
154 | G | 2015.01.28 | UMMC Jekaterynburg | wyjazd | 63:106 | 76-78 | -43 | ||
155 | G | 2015.02.11 | Basket Lattes Montpellier Agglomération | dom | 76:70 | 77-78 | +6 | ||
156 | G | 2015.02.18 | Galatasaray odeabank Stambuł | wyjazd | 45:63 | 77-79 | -8 | ||
157 | G 12 | 2015.10.14 | Castors Braine | dom | 69:76 | 77-80 | -7 | TAK | |
158 | G | 2015.10.21 | Spar Citylift Girona | wyjazd | 60:62 | 77-81 | -2 | ||
159 | G | 2015.10.28 | UMMC Jekaterynburg | dom | 52:88 | 77-82 | -36 | ||
160 | G | 2015.11.04 | ZVVZ USK Praga | wyjazd | 40:64 | 77-83 | -24 | ||
161 | G | 2015.11.12 | Tango Bourges Basket | dom | 66:64 | 78-83 | +2 | ||
162 | G | 2015.12.02 | Nadieżda Orenburg | wyjazd | 70:67 | 79-83 | +3 | ||
163 | G | 2015.12.09 | AGÜ Spor Kayseri | dom | 67:66 | 80-83 | +1 | ||
164 | G | 2015.12.15 | Castors Braine | wyjazd | 74:65 | 81-83 | +9 | ||
165 | G | 2016.01.06 | Spar Citylift Girona | dom | 54:46 | 82-83 | +8 | ||
166 | G | 2016.01.14 | UMMC Jekaterynburg | wyjazd | 48:89 | 82-84 | -41 | ||
167 | G | 2016.01.20 | ZVVZ USK Praga | dom | 57:78 | 82-85 | -21 | ||
168 | G | 2016.01.27 | Tango Bourges Basket | wyjazd | 63:45 | 82-86 | -18 | ||
169 | G | 2016.02.03 | Nadieżda Orenburg | dom | 54:51 | 83-86 | +3 | ||
170 | G | 2016.02.10 | AGÜ Spor Kayseri | wyjazd | 68:66 | 84-86 | +2 | ||
171 | play-off | 2016.03.09 | Fenerbahce Stambuł | wyjazd | 70:79 | 84-87 | -9 | ||
172 | play-off | 2016.03.11 | Fenerbahce Stambuł | dom | 63:79 | 84-88 | -16 | ||
173 | G 13 | 2016.10.26 | Dynamo Kursk | dom | 61:67 | 84-89 | -6 | ||
174 | G | 2016.11.02 | ZVVZ USK Praga | wyjazd | 63:84 | 84-90 | -21 | ||
175 | G | 2016.11.09 | Famila Schio | dom | 75:76 | 84-91 | -1 | ||
176 | G | 2016.12.01 | CMB Cargo Uni Gyõr | wyjazd | 91:61 | 85-91 | +30 | ||
177 | G | 2016.12.07 | Fenerbahce Stambuł | dom | 64:72 | 85-92 | -8 | ||
178 | G | 2016.12.14 | Mersin Büyükşehir Belediyesi | dom | 59:56 | 86-92 | +3 | ||
179 | G | 2017.01.04 | Basket Lattes Montpellier Agglomération | wyjazd | 68:74 | 86-93 | -6 | ||
180 | G | 2017.01.11 | Dynamo Kursk | wyjazd | 59:96 | 86-94 | -37 | ||
181 | G | 2017.01.18 | ZVVZ USK Praga | dom | 70:90 | 86-95 | -20 | ||
182 | G | 2017.01.26 | Famila Schio | wyjazd | 54:80 | 86-96 | -26 | ||
183 | G | 2017.02.01 | CMB Cargo Uni Gyõr | dom | 66:47 | 87-96 | +19 | ||
184 | G | 2017.02.08 | Fenerbahce Stambuł | wyjazd | 60:71 | 87-97 | -11 |
Objaśnienia:
G - rozgrywki grupowe Euroligi
G 4 - liczba startów w rozgrywkach Euroligi
F4 - turniej finałowy z czterema uczestnikami
F8 - turniej finałowy z ośmioma uczestnikami
Z - P - zwycięstwa-porażki
D - dogrywka